Confortex

Confortex

CONFORTEX є зареєстрованим іспанським брендом, що спеціалізується на маркетингу презервативів і лубрикантів з більш ніж 15-річним досвідом роботи в цьому секторі.

Juvazquez — це іспанська компанія, яка володіє БРЕНДОМ CONFORTEX, заснована в 1984 році та займається виробництвом і продажем одноразових товарів для здоров’я. Має більш ніж 3 десятиліття досвіду як виробник і дистриб'ютор у секторі охорони здоров'я.

Juvazquez стала однією з найбільш конкурентоспроможних компаній у секторі, розповсюджуючи свою продукцію на національному та міжнародному рівнях, або безпосередньо в медичних закладах (лікарнях і центрах охорони здоров’я), або через дистриб’юторів, які довіряють продукції за їхню якість і відмінний сервіс.

ДИЗАЙНИ ПРЕЗЕРВАТИВІВ
Дизайн презервативів має сучасний образ і власну індивідуальність, що робить його більш привабливим продуктом для кінцевого споживача. Щоб відповідати іміджу бренду новим цілям, поставленим компанією на найближчі роки,  компанія провела оптимізацію свого логотипу та редизайн всієї упаковки.

Безпомилковий дизайн презервативів і лубрикантів робить цей продукт легким для ідентифікації, з яким ви відчуєте більш безпечніший і веселіший секс.

УПАКОВКА
Усі контейнери, включно з одиничною упаковкою, презервативів і лубрикантів CONFORTEX містять інструкції та вказівки щодо використання та зберігання. Це дозволяє розповсюджувати його окремо, оскільки він містить інформацію, необхідну для його використання з повною безпекою.

100% ВЕГАНСЬКІ
Презервативи та лубриканти CONFORTEX підходять для веганів.

Продукти НЕ містять казеїну.

Жоден із компонентів, які використовуються для виробництва продукції, не має тваринного походження, а презервативи та лубриканти не тестуються на тваринах.

ТЕРМІН 5 РОКІВ
Термін придатності презервативів і лубрикантів CONFORTEX становить 5 років з моменту їх виготовлення та надрукований на всіх упаковках, включаючи одиничну упаковку.


Порівняти товари (0)


Інтимний лубрикант Confortex Gel Nature 6 ml на водній основі.

Інтимний лубрикант Confortex Gel Nature 6 ml на водній основі.

Змащувальний гель Confortex Gel Nature в однодозових пакетиках по 6 мл. Завдяки ретел..

15,0 грн.

Презервативи Confortex Nature

Презервативи Confortex Nature

У звязку з війною, ковідом, економічною кризою, падінням гривні.... і всіма іншими викликами які впа..

6,7 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)