LifeStyles Snugger Fit - презервативи з натурального латексу.

Тісніше, коротше і вужче стандартного презервативу. Ідеальний вибір для тих, хто шукає додаткових відчуттів та вважає звичайні презервативи надто широкими.


Важливо! Правильний вибір розміру презервативу є дуже важливим для максимальної ефективності та комфорту використання. Якщо презерватив дуже маленький, він може легко розірватися і тиснути, що зменшує ефективність його застосування та викликає дискомфорт. Якщо презерватив дуже великий, то він може просто зіскочити і не захистити від хвороб і вагітності.


Виробник Тайланд.

Довжина 180±5 мм

Ширина 49 мм

Товщина: 0.05 мм

Текстура: гладка

Змащення: звичайне

Латекс: звичайний

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Презервативи LIFESTYLES Snugger Fit

  • Виробник: Lifestyles
  • Артикул: LFUS
  • Наявність: В наявності
  • 16,0 грн.


Теги: Презервативи, Lifestyles, Ultraltra, sensitive, Презервативи Lifestyles Ultraltra sensitive купити в Києві, купити в Одеса, купити в Харків, купити в Дніпрі, купити в Запоріжжі, купити в Львові, купити в Миколаєві, купити в Житомирі, купити в Ужгороді, купити в Тернополі, купити в Суми, купити в Рівному, купити в Полтаві, купити в Луцьку, купити в Кіровограді, купити в Херсоні, купити в Чернівці, купити у Чернігів, купити в Черкаси, купити в Вінниця, купити в Хмельницький, купити в Івано-Франківську