Презервативи Lifestyles Large/Grand Format – одні з найбільших презервативів на ринку, призначені для чоловіків з великими розмірами статевого члена. Вони мають довжину близько 205-215 мм та ширину близько 56 мм. Ці розміри зроблені спеціально для чоловіків з великими пенісами, щоб забезпечити більш комфортне і безпечне використання презервативів. Вони також мають класичну форму, гладку поверхню та резервуар для сперми, що забезпечує максимальний комфорт під час використання. Виготовлені з високоякісного латексу, що забезпечує максимальний захист від захворювань, що передаються статевим шляхом, а також від небажаних вагітностей.


Важливо! Правильний вибір розміру презервативу є дуже важливим для максимальної ефективності та комфорту використання. Якщо презерватив дуже маленький, він може легко розірватися і тиснути, що зменшує ефективність його застосування та викликає дискомфорт. Якщо презерватив дуже великий, то він може просто зіскочити і не захистити від хвороб і вагітності.


Інформація про продукт:


Збільшені розміри

Форма класичного презервативу

Силіконовий лубрикант

Є резервуар на кінці

Ширина: 56 мм

Довжина: 203 мм

Виробництво Індія / Таїланд

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Презервативи Lifestyles Large / Grand Format

  • Виробник: Lifestyles
  • Артикул: LFGF
  • Наявність: В наявності
  • 16,0 грн.


Теги: Презервативи, Lifestyles, Large, Презервативи Lifestyles Large купити в Києві, купити в Одеса, купити в Харків, купити в Дніпрі, купити в Запоріжжі, купити в Львові, купити в Миколаєві, купити в Житомирі, купити в Ужгороді, купити в Тернополі, купити в Суми, купити в Рівному, купити в Полтаві, купити в Луцьку, купити в Кіровограді, купити в Херсоні, купити в Чернівці, купити у Чернігів, купити в Черкаси, купити в Вінниця, купити в Хмельницький, купити в Івано-Франківську